Witamy na blogu Fundacji Azyl. Prezentujemy kilkadziesiąt psów, naszych podopiecznych szukających nowych domów. Jeśli nie zauroczy Cię żaden z opisanych tu psiaków, zadzwoń do nas. Być może mamy przyjaciela idealnego dla Ciebie. kontakt: 783-705-010 LUB 669-705-010 LUB 691-663-963 Nasza strona internetowa: www.FundacjaAzyl.eu
Blog > Komentarze do wpisu
AGA z Azylu:śliczna,zero agresji, łagodna, milusińska

 

Juz w nowym domku!

Aga

Aga została jako szczenię zabrana na plac budowy. Nie miała słodkiego dzieciństwa, zabawy z opiekunami, piłek. Miała pilnować placu budowy. Jednak okazało się, że ta przemiła sunia nie była psem agresywnym, sprawiała raczej wrażenie mocno zastraszonej.

Na budowie, na którą trafiła oszczeniła się a jak tylko zabrano jej ostatniego szczeniaka, przewieziono ją na inną budowę. Aga była tak zdezorientowana po tych wszystkich przejściach, że bała się ruszyć. W związku z tym na tej budowie też jej nie chciano. Tak trafiła do nas.

Ten przemiły psiak, to wymarzony towarzysz zabaw dla dzieci lub towarzysz starszego, spokojnego małżeństwa: to okaz posłuszeństwa, łagodności i przyjaźni. Nie

jest agresywna ani w stosunku do ludzi, ani do innych zwierząt. Okazało się również, że jak przestała się bać i nabrała pewności siebie, zaczęła też pilnować domu, w którym poczuła się bezpiecznie. Świetny piesek, polecamy do adopcji.

 Prezentowany pies jest pod opieką Fundacji Azyl. Mamy też inne psiaki, większe, mniejsze, do mieszkania, na podwórko, kochające dzieci, stróżujące, lubiące koty i inne zwierzęta, leniwe kanapowce dla osoby starszej i wulkany energii dla miłośników aktywnego wypoczynku. Zapraszamy na naszą stronę internetową fundacjaazyl.eu. Zadzwoń lub napisz do nas, pomożemy znaleźć psa idealnego dla Ciebie. 669 70 50 10 lub 691 79 95 79, fundacja.azyl@interia.pl. 

sobota, 16 lipca 2011, adopcjelodz

Polecane wpisy