Witamy na blogu Fundacji Azyl. Prezentujemy kilkadziesiąt psów, naszych podopiecznych szukających nowych domów. Jeśli nie zauroczy Cię żaden z opisanych tu psiaków, zadzwoń do nas. Być może mamy przyjaciela idealnego dla Ciebie. kontakt: 783-705-010 LUB 669-705-010 LUB 691-663-963 Nasza strona internetowa: www.FundacjaAzyl.eu
Blog > Komentarze do wpisu
Grubsio już cieszy się nowym domkiem!

 

Grubsio już cieszy się nowym domkiem!

 

Grubsio

 

  

Grubsio to psiak, który równie dobrze będzie się czuł w domu z ogrodem, jak i w niedużym mieszkaniu w blokach. Nie brudzi, absolutnie wie, jak zachować się w domu. Pod nieobecność gospodarzy nie szczeka, nie wyje, nie niszczy. Za to, jak właściciele wrócą do domu, radości nie będzie końca!

Grubsio, to psiak, który żyje dla właściciela: zagląda w oczy, liże rękę. Wszystko, żeby zasłużyć choć na chwile kontaktu z człowiekiem. Niekonfliktowy w kontakcie z innymi psami. Choć życie pewnie już dało mu popalić ma w sobie ogromne pokłady radości i miłości do człowieka.

Trafił do nas po tym, jak przybłąkał sie na działki. Był tak wypłoszony, że trzeba mu było postawić miskę i odejść daleko, żeby w ogóle do niej podszedł. Bardzo szybko jednak

przypomniał sobie, że kontakt z człowiekiem może byc też fajny. Teraz nie odstępuje nas ani na chwilę. Osoba, która go przygarnie wygra los na loterii. To oddany przyjaciel i niesamowity psiak.

Pies oddawany do adopcji jest zdrowy, odrobaczony, zaszczepiony, zaczipowany, posiada aktualną książeczkę zdrowia. Suki są wysterylizowane, a psy wykastrowane. Osobę adoptującą obowiązuje podpisanie umowy adopcyjnej.

Prezentowany pies jest pod opieką Fundacji Azyl. Mamy też inne psiaki, większe, mniejsze, do mieszkania, na podwórko, kochające dzieci, stróżujące, lubiące koty i inne zwierzęta, leniwe kanapowce dla osoby starszej i wulkany energii dla miłośników aktywnego wypoczynku. Zapraszamy na naszą stronę internetową fundacjaazyl.eu. Zadzwoń lub napisz do nas, pomożemy znaleźć psa idealnego dla Ciebie. 669 70 50 10 lub 691 79 95 79, fundacja.azyl@interia.pl.

 

wtorek, 19 lipca 2011, adopcjelodz

Polecane wpisy