Witamy na blogu Fundacji Azyl. Prezentujemy kilkadziesiąt psów, naszych podopiecznych szukających nowych domów. Jeśli nie zauroczy Cię żaden z opisanych tu psiaków, zadzwoń do nas. Być może mamy przyjaciela idealnego dla Ciebie. kontakt: 783-705-010 LUB 669-705-010 LUB 691-663-963 Nasza strona internetowa: www.FundacjaAzyl.eu
Blog > Komentarze do wpisu
Iruś:łagodny jak baranek, nawet wygląda jak baranek!

Irus

Zobacz Irusia w pełnej krasie na jego stronie!

 

Iruś. Iruś to psiak zdyscyplinowany i posłuszny. Prawdopodobnie zanim do nas trafił uczęszczał do tradycyjnej angielskiej szkoły z internatem :). Jeszcze nie pomyślisz, że przydałby się Iruś do pogłaskania, spacerku, rzucenia piłeczki, a Iruś już jest.

Psiak jest 100% nieagresywny. Łagodny jak baranek.

Może być towarzystwem dla innego psa. Będzie świetnym przyjacielem dla rodziny z dziećmi, ale też dla starszej osoby, która lubi spokojne psiaki. Jest niezwykle delikatny. Nawet w zabawie, kiedy próbuje chwytać ząbkami, robi to tak delikatnie, że prawie nie czuć.

Pies oddawany do adopcji jest zdrowy, odrobaczony, zaszczepiony, zaczipowany, posiada aktualną książeczkę zdrowia. Suki są wysterylizowane, a psy wykastrowane. Osobę adoptującą obowiązuje podpisanie umowy adopcyjnej.

Prezentowany pies jest pod opieką Fundacji Azyl. Mamy też inne psiaki, większe, mniejsze, do mieszkania, na podwórko, kochające dzieci, stróżujące, lubiące koty i inne zwierzęta, leniwe kanapowce dla osoby starszej i wulkany energii dla miłośników aktywnego wypoczynku. Zapraszamy na naszą stronę internetową fundacjaazyl.eu. Zadzwoń lub napisz do nas, pomożemy znaleźć psa idealnego dla Ciebie. 669 70 50 10 lub 691 79 95 79, fundacja.azyl@interia.pl.wtorek, 19 lipca 2011, adopcjelodz

Polecane wpisy