Witamy na blogu Fundacji Azyl. Prezentujemy kilkadziesiąt psów, naszych podopiecznych szukających nowych domów. Jeśli nie zauroczy Cię żaden z opisanych tu psiaków, zadzwoń do nas. Być może mamy przyjaciela idealnego dla Ciebie. kontakt: 783-705-010 LUB 669-705-010 LUB 691-663-963 Nasza strona internetowa: www.FundacjaAzyl.eu
Blog > Komentarze do wpisu
Lisek: śliczna,długowłosa laleczka dla starszej osoby

Lisek

 

Zanim Lisek trafił do nas musiał przejść niejedno. My dowiedzieliśmy się o nim od przypadkowych osób, które szukały pomocy dla kilkumiesięcznego psiaka, który błąkał sie na obrzeżach Łodzi. Niełatwo było go złapać, bo panicznie bał się ludzi. Uciekał, chował się pod samochody a wszystko to działo się tuż obok ruchliwej drogi, co też nie ułatwiało zadania, bo cały czas baliśmy się, że wyskoczy nam na jezdnię. W końcu sie jednak udało i później z dnia na dzień było lepiej.

Lisek dość szybko znalazł dom. Wydawało się, że idealny, bo byli to znajomi znajomych, więc nie ktoś zupełnie nieznany. A do tego warunki idealne: domek z ogrodem. I nagle po 3 latach okazało się, że piesek "sprawia mnóstwo problemów". Na nasze pytanie, czy przez 3 lata ich nie sprawiał nie otrzymaliśmy odpowiedzi.

Lisek ponownie czeka na swój wymarzony dom.

Naszym zdaniem najlepiej czułby się w domu z ogrodem, u spokojnych, starszych osób. Początkowo jest nieco nieufny ale później będzie idealnym przyjacielem i stróżem.

 Prezentowany pies jest pod opieką Fundacji Azyl. Mamy też inne psiaki, większe, mniejsze, do mieszkania, na podwórko, kochające dzieci, stróżujące, lubiące koty i inne zwierzęta, leniwe kanapowce dla osoby starszej i wulkany energii dla miłośników aktywnego wypoczynku. Zapraszamy na naszą stronę internetową fundacjaazyl.eu. Zadzwoń lub napisz do nas, pomożemy znaleźć psa idealnego dla Ciebie. 669 70 50 10 lub 691 79 95 79, fundacja.azyl@interia.pl. 

sobota, 16 lipca 2011, adopcjelodz

Polecane wpisy