Witamy na blogu Fundacji Azyl. Prezentujemy kilkadziesiąt psów, naszych podopiecznych szukających nowych domów. Jeśli nie zauroczy Cię żaden z opisanych tu psiaków, zadzwoń do nas. Być może mamy przyjaciela idealnego dla Ciebie. kontakt: 783-705-010 LUB 669-705-010 LUB 691-663-963 Nasza strona internetowa: www.FundacjaAzyl.eu
Blog > Komentarze do wpisu
Maksik: wzruszjąca historia, do której możesz dopisać happy end!

 Maksik

Maksik trafił do nas w dość niecodzienny sposób. Dzieci przyniosły do nas któregoś dnia wielką papierową torbę, którą znalazły na jezdni. Jak to dzieci, z ciekawości zajrzały do środka i okazało się, że w torbie są trzy maciupeńkie szczeniaki. Jednym z nich był właśnie Maksio.

Tak naprawdę cudem uniknął śmierci, bo pewnie tylko kwestią czasu było przejechanie takiej "torby" przez samochód. wszystkie szczeniaki znalazły domy. Maksio również. Niestety po kilku miesiącach wrócił do nas.

Teraz znowu szuka domu. Jest wesołym psiakiem, który najlepiej nadawałby się do domu z ogrodem, gdyż świetnie pilnuje swojego terenu. Jest psiakiem średniej wielkości.

 

 

Prezentowany pies jest pod opieką Fundacji Azyl. Mamy też inne psiaki, większe, mniejsze, do mieszkania, na podwórko, kochające dzieci, stróżujące, lubiące koty i inne zwierzęta, leniwe kanapowce dla osoby starszej i wulkany energii dla miłośników aktywnego wypoczynku. Zapraszamy na naszą stronę internetową fundacjaazyl.eu. Zadzwoń lub napisz do nas, pomożemy znaleźć psa idealnego dla Ciebie. 669 70 50 10 lub 691 79 95 79, fundacja.azyl@interia.pl.

sobota, 16 lipca 2011, adopcjelodz

Polecane wpisy