Witamy na blogu Fundacji Azyl. Prezentujemy kilkadziesiąt psów, naszych podopiecznych szukających nowych domów. Jeśli nie zauroczy Cię żaden z opisanych tu psiaków, zadzwoń do nas. Być może mamy przyjaciela idealnego dla Ciebie. kontakt: 783-705-010 LUB 669-705-010 LUB 691-663-963 Nasza strona internetowa: www.FundacjaAzyl.eu
Blog > Komentarze do wpisu
Misio: z koszmarnego domu na ulicę. Czy trafi do Twojego serca?

Misio1

 

Misio

Misio to prawdziwy psi pechowiec. Jako szczenię nie trafił do dobrego domu, w którym właściciele dbaliby o niego, szczepili, kupowali dobre jedzenie. Trafił do ludzi, którzy niespecjalnie o niego dbali. Miał dach nad głową, kąt do spania i to wszystko. Często poniewierał się po ulicy.

Pewnego dnia jego pani umarła. Wtedy było jeszcze trudniej, bo został tylko z panem, który często znikał. Misio jednak jakoś sobie radził: czasem poszedł za panem, czasem sąsiedzi dali coś do jedzenia, czasem udało mu się wejść na klatkę schodową i tam przespać, kiedy pan nie wracał. Któregoś dnia zabrakło i pana. Misio długo chodził i szukał... Może nie był ten jego dom najlepszy ale był jedyny, jaki znał i Misio bardzo za nim tęsknił.

Niestety jego właściciele nie wracali, choć Misio długo błąkał się po okolicy. Okazało się, że za długo, bo pewnego dnia potrącił go

samochód. I niestety nikt nie chciał Misiowi pomóc. Wtedy trafił do nas. Na szczęście wypadek był niegroźny i skończyło się na jednej wizycie u lekarza i lekkim utykaniu na łapkę przez kilka dni.

Początkowo Misio był nieufny, pewnie człowiek nie kojarzył mu się zbyt dobrze. Później stopniowo zaczął nabierać zaufania. Teraz jest psiakiem, który nauczył się Cieszyc. Skacze, merda ogonkiem i chyba nadrabia wszystkie "chude lata".

 

Prezentowany pies jest pod opieką Fundacji Azyl. Mamy też inne psiaki, większe, mniejsze, do mieszkania, na podwórko, kochające dzieci, stróżujące, lubiące koty i inne zwierzęta, leniwe kanapowce dla osoby starszej i wulkany energii dla miłośników aktywnego wypoczynku. Zapraszamy na naszą stronę internetową fundacjaazyl.eu. Zadzwoń lub napisz do nas, pomożemy znaleźć psa idealnego dla Ciebie. 669 70 50 10 lub 691 79 95 79, fundacja.azyl@interia.pl.

sobota, 16 lipca 2011, adopcjelodz

Polecane wpisy