Witamy na blogu Fundacji Azyl. Prezentujemy kilkadziesiąt psów, naszych podopiecznych szukających nowych domów. Jeśli nie zauroczy Cię żaden z opisanych tu psiaków, zadzwoń do nas. Być może mamy przyjaciela idealnego dla Ciebie. kontakt: 783-705-010 LUB 669-705-010 LUB 691-663-963 Nasza strona internetowa: www.FundacjaAzyl.eu
Blog > Komentarze do wpisu
Dobre wieści z nowego domku! - Ida

Na Fundacyjną skrzynkę pocztową dotarły świetne wieści z nowego domu naszej byłej podopiecznej Idy.

Witamy,

Przesyłamy wieści o Idzie. Ida okazała się bardzo wytworną, młodą damą – podróż samochodem zniosła ze stoickim spokojem, za to natychmiast po wyjściu z auta zwymiotowała. Przed domem nawiązała znajomość z naszym psem Maksem, którego przywieźliśmy z Azylu 6 lat temu.

Tak jak przypuszczaliśmy, Ida jest zwierzaczkiem, który się „nigdy nie naje”. Jest wiecznie głodna i uczy nas chowania jedzenia do lodówki. Jeśli tego nie zrobimy, częstuje się bez oporów. Uwielbia się przytulać i natychmiast wystawia brzuszek do miziania. Na spacerach stara się nadążyć za Maksem, więc musimy nabierać szybkości aby dorównać jej kroku.

Mieszka pod ławą w salonie i początkowo broniła swego terytorium przed Maksem. Teraz już się dogadali i tworzą stado. Jak widać na zdjęciach, Ida uczy się także korzystać z koszyka. Za to w dzień przesiaduje na fotelu, na którym w nocy śpi Maks.

Tak więc dzięki Fundacji Azyl mieszkamy z dwoma wymagającymi, upartymi i najwspanialszymi pod słońcem zwierzakami.

 


 

wtorek, 10 stycznia 2012, adopcjelodz

Polecane wpisy